slide banner
Послуги
Послуги
Послуги фабрики, розпил ДСП
РОЗПИЛ ДСП

Компанія «Raduga™ Меблі» виконує розпил ДСП. Маємо сучасне обладнання, досвід, що дозволяє кваліфіковано та економічно виконати розкрій та розпил ДСП. Розпил проводиться на спеціальних верстатах швидко та точно. Верстати гарно виконують свою роботу і не створюють тріщин, відколів, подряпин. Обладнання дозволяє розпилювати матеріал в будь-яких напрямках, як вздовж, так і впоперек. Якщо хочете, щоб матеріал не був зіпсований і не було фінансових збитків необхідно користуватися послугами компаній, які здійснюють професійний розпил ДСП Звертайтесь, з радістю допоможемо!

М'який прямий диван
РЕСТАВРАЦІЯ М’ЯКИХ МЕБЛІВ

При користуванні м’якими меблями їх стан та зовнішній вигляд погіршується. Реставрація усуває ці недоліків та збільшує термін служби меблів. Якщо ви вирішуєте, що краще зробити у вашому випадку: купити новий диван, крісло чи реставрувати їх, зверніться до наших майстрів-професіоналів і вони порекомендують кращий варіант. Наш персонал володіє навичками, досвідом та сучасним обладнанням, необхідним для якісного виконання реставраційних робіт. По реставрації м’яких меблів виконуємо такі роботи: перетяжку меблів оббивними матеріалами, ремонт дерев’яних каркасів, заміну наповнювача, пружин, опор, механізмів. Звертайтесь і ми допоможемо повернути приємний вигляд, гарний стан м’яким меблям та продовжити їх життя!

Послуги RADUGA меблі, порізка скла
ПОРІЗКА ТА ШЛІФУВАННЯ СКЛА/ДЗЕРКАЛА

Власне виробниче обладнання та кваліфікований персонал дає нам можливість братися за роботу будь-якої складності. Приділяємо увагу дрібницям, щоб робота була ідеальною і досконалою. Виконуємо прямолінійне та фігурне різання скла і дзеркала. Проводимо порізку віконного, матового та візерункового скла. Після порізки скла або дзеркала торці залишаються гострі з дрібними тріщинами. Тому пропонуємо послугу шліфування торців, яке видаляє гострі відколи і мікротріщини. Шліфування виконується на спеціальному склообробному обладнанні. Звертайтесь і наші майстри виконають роботу будь-якої складності!

Послуги RADUGA меблі, поклейка кромки
ПОКЛЕЙКА ПВХ КРАЙКИ

Кромкування – важливий етап виготовлення меблів. При кромкуванні ДСП та МДФ часто використовується ПВХ крайка. Вона є найбільш оптимальним варіантом і має кілька переваг: довгий термін служби за рахунок високої зносостійкості, високу стійкість до низьких і високих температур, високу вологостійкість. Наша фабрика надає послуги з поклейки крайки ПВХ на торці ДСП, МДФ. Виконуємо прямолінійну поклейку крайки на прохідному верстаті Homag та криволінійну поклейку на ручному верстаті. Замовити послугу ви можете за телефоном 050-411-20-30 або заповніть та відправте форму нижче і наші майстри швидко та якісно виконають поклейку.

Замовте послугу!

Всі види послуг ми надаємо за адресою виробництва у місті Суми - вул. Черкаська, 5