Наші проекти
Спальня на замовлення Крокус

З задоволенням хочемо поділитись з Вами нашим черговим успішним проєктом – спальнею на замовлення. Команда спроєктувала та виготовила багатофункціональну шафу, яку було доповнено інтегрованим столиком та тумбочками. Особливою окрасою кімнати стало наше м’яке ліжко КРОКУС з під’ємним механізмом та відсіком для зберігання.

Кожен елемент був розроблений з урахуванням особливостей та побажань клієнта, щоб створити ідеальне рішення для його простору.

Маємо величезний досвід у виготовленні меблів на замовлення та завжди готові допомогти вам з реалізацією будь-яких ідей. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб забезпечити максимальну відповідність ваших потреб та бюджету.

Гарантуємо якість та надійність кожного елемента, що виготовляємо.

Замовити
Кухні в обмеженому просторі

Проєктування кухні для “незручного” простору, коли приміщення занадто вузьке або неправильної форми, потребує особливого підходу. За для максимальної зручності майбутньої кухні в обмеженому просторі доводиться вирішувати складні виклики з конфігурацією всіх елементів, а також наявної та/або майбутньої мережі техн. комунікацій. Але саме у таких випадках розкриваються усі переваги замовлення індивідуальних меблів.

Замовити
Тумба під ТБ – використання в інтер’єрі спальні

Зазвичай для спальні замовляють комоди та приліжкові тумби, та звісно шафи. Але більш функціональне рішення є тумба під ТБ, що може простягатись по всій ширині стіни та дозволить організувати зручне зберігання речей чи побутових приладів. Та саме велика площа такої тумби не лише дозволить розмістити телевізор з будь-якою діагоналлю, але і не прив’язуючись до конструктивних особливостей звичайних “стінок” та “спальних гарнітурів” розміщувати предмети інтер’єру на свій розсуд чи навіть під настрій.

Шафа або полиці в тому ж дизайні, чи ті ж самі приліжкові тумби складуть повноцінний спальний гарнітур. Від фабричної така спальня буде вирізнятись увагою до деталей та Ваших потреб, з урахуванням всіх особливостей приміщення. Всі нюанси будуть  враховані під час проєктування.

Замовити
Компактна кухня

Гарна кухня – це зручні, створені саме для Вас меблі, особливо важливо якщо це досить компактна кухня. Все має бути на своєму місці. Найуживаніше в легкому доступі. І, звичайно, меблі назовні мають подобатися саме Вам і підіймати настрій! Як пов’язати мрію і вподобання з особливостями приміщення? З цим нелегким завданням допоможе фахівець – наш дизайнер меблів.

✏️ Авторський дизайн меблів, пов’язаних з інтер’єром
✏️ Розробка детальної робочої документації щодо проекту
✏️ Підбір матеріалів і фурнітури
✏️ Прорахунок вартості меблів в різній комплектації
✏️ Виготовлення меблів на власному виробництві “Raduga Меблі”
✏️ Встановлення меблів без додаткової оплати
✏️ Обов’язкова гарантія на меблі нашого виробництва!
Замовити
Демократична кухня у Київській новобудові

На перший погляд –  зовсім звичайна демократична кухня. Це досить бюджетний варіант як для новобудови у Києві ( так, географія наших послуг не обмежується м. Суми та прилеглими областями). Але кухня має зручно розташовані компоненти в досить великому приміщенні.

Разом з проєктуванням кухні ми розробили стиль і колорит приміщення в цілому. Після цього замовник зробив ремонт, з урахуванням прокладання комунікацій для кухні.
Попри великий об’єм ціна порівняно не висока.

Замовити
Замовити проект

Маєте індивідуальний проєкт? Заповніть контактну форму та надішліть запит нашим дизайнерам.

Проектування індівідуальних меблів