slide banner
Правила користування сайтом

Дані правила поширюються на всіх  відвідувачів і користувачів сайту raduga.sumy.ua (надалі – Сайт). Використовуючи матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду з даними правилами.

Загальна правова інформація

Дія правил користування цим Сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб. Компанія «Raduga™ Меблі» (надалі – “Власник”) залишає за собою право змінювати дані, послуги та продукцію в будь-який час без попереднього повідомлення. Посилання на продукцію третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує.

Використання сайту

Всі права на інформацію, розміщену на даному сайті, належать Власнику. Власник дозволяє користувачам переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей. У разі порушення правил користування цим сайтом Власник залишає за собою право застосувати до порушників всі допустимі законом запобіжні заходи для захисту своїх порушених прав.

Звільнення від відповідальності

Власник сайту і пов’язані з ними компанії, директори, відповідальні керівники, співробітники не несуть відповідальність за будь-який збиток, що випливає прямо або побічно з використання даного сайту або будь -або іншого сайту, пов’язаного з даним сайтом. Відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника сайту і бути підставою для їх судового переслідування. Власник сайту не заявляє і не гарантує, що будь-який файл або програма, які можна завантажити з даного сайту і використовувати за його допомогою, вільні від помилок, вірусів, дефектів та інших факторів, які можуть завдати шкоди даним, а також апаратному або програмному забезпеченню користувача. Власник сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов’язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному сайті. Ні адміністрація сайту, ні її партнери чи співробітники не гарантують безперебійної та безпомилкової роботи сайту. Також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання сайту, так і точність його матеріалів.

Точність інформації

Власник докладатиме всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У розміщеній на цьому сайті інформації можуть зустрітися технічні неточності або друкарські помилки. Власник не бере на себе відповідальності за точність інформації, що надається на сайті і весь ризик використання такої інформації покладається на користувача.

Зміна умов

Власник сайту може час від часу вносити зміни до вищезазначених правила користування сайтом. Переглядаючи даний Сайт, Ви приймаєте зобов’язання дотримуватися цих правил, тому Ви повинні перевіряти їх при кожному новому відвідуванні сайту