Дзеркала в інтер’єрі. Як допомогають?
Дзеркала в інтер’єрі. Як допомогають?

Немає квартири чи будинку, де не було б дзеркала. Дзеркало – предмет унікальний, який виконує безліч функцій. Крім того, що дзеркала допомогають слідкувати нам за своїм зовнішнім виглядом, вони можуть візуально розширити простір, коригувати форму приміщення, зробити кімнату більш освітленою.

Розміщення дзеркал для відбиття світла

Одним з найважливіших факторів, які слід враховувати при виборі місця розташування дзеркала, є напрямок, в якому світло потрапляє у кімнату. Якщо в приміщенні маленькі вікна або вікна, в які ніколи не потрапляють прямі сонячні промені, враховуйте це при виборі місця розташування дзеркала. У таких ситуаціях розташуйте дзеркало прямо навпроти вікна і експериментуйте з кутами, щоб знайти той, який найкраще дозволить вам відбивати світло.

Розміщення дзеркала в маленьких кімнатах

Додати дзеркало в невеликий простір може бути відмінним вибором. Відбивні властивості, якими володіють дзеркала, дивовижні, бо вони можуть зробити кімнату більшою, ніж вона є. Так само, як і вікно, вони розширюють простір. Якщо ви хочете досягти вигляду схожого на вікно, розмістіть підвісне дзеркало на висоті вікон, щоб створити візуальні паралелі. Крім того, можна додати штучне «підвіконня» для ще більшої схожості. Втім, повісити дзеркало – не єдиний вибір. Ви також можете розмістити підлогове дзеркало в кутку або біля стіни, що може допомогти розширити простір, відбиваючи не тільки стіни, а й підлогу.

Розміщення дзеркал у великих кімнатах

У великих кімнатах дзеркало може чудово допомогти виділити якийсь акцент. Наприклад, за допомогою відображення та невеликого підсвічування можна підкреслити будь-який предмет. Якщо у вас є велика пуста стіна, яку ви хочете оживити, дзеркало може бути саме тим, що вам потрібно. Ви також можете заповнити великий порожній простір, повісивши дзеркало над комодом чи іншими меблями. Дзеркала можуть бути чудовим допоповненням до колекцій творів мистецтва чи фотографій, розміщених на стінах. Зараз виготовляються дзеркала різних форм і розмірів, тому придбавши їх, можна розбавити монотонність галереї на стіні. А дзеркала в рамах з різних матеріалів здатні ще краще це зробити. 

Незалежно від того, маленька ваша кімата чи велика, добре освітлена чи темна, дзеркало може стати чудовим доповненням, щоб зробити простір більш яскравим і зробити речі більш відкритими. Тож купуєте дзеркала, щоб зробити ваше помешкання затишним та комфортним. У нашому інтернет-магазині можете вибрати та купити стійку-дзеркало за ціною виробника.

Опубліковано в рубриці: