Ідеї для зберігання у невеликих вітальнях
Ідеї для зберігання у невеликих вітальнях

Вітальня – це «епіцентр» нашого помешкання. Це місце, де ми можемо насолодитися кавою з друзями, фільмами з родиною чи почитати улюблену книгу. Але якщо вітальня невелика за розмірами в ній проблематично розмістити всі необхідні речі, то вона може стати «епіцентром» безладу.

Ось деякі ідей для маленької вітальні, які дозволять ефективно використовувати простір та насолоджуватися відпочинком.

Використовуйте багатофункціональні меблі

Меблі з прихованою системою зберігання автоматично дозволять вам більш економно використовувати простір. Хоча скляний журнальний столик може розширити простір, але коли на ньому знаходяться книги, блокноти та інше ефект прямо протилежний. Замість нього шукайте журнальний столик з внутрішніми полицями та ящиками. Диван з ящиками для зберігання речей – ще одне чудове використання простору т.я. місце для зберігання додаткових подушок і ковдр приховане. Ще одним багатофункціональним предметом меблів є м’який пуф чи банкетка з коробом для зберігання речей, яка є чудовим способом створити у вітальні одночасно місце для сидіння і для зберігання, а також внести свій внесок у дизайн кімнати.

Придбайте навісні полиці  

Якщо ви шукаєте новий набір полиць, подумайте про навісні полиці від стіни до стіни. Вони можуть бути практичним способом пристосувати голі стіни для зберігання книг або інших речей.

Використовуйте відкриті стелажі

Відкриті стелажі – це ще один креативний спосіб розумно використовувати простір вітальні, прикрасивши його малюнками, кімнатними рослинами або улюбленими орнаментами.

Купіть барний візок

Барний візок надзвичайно універсальний. Залежно від вашого простору та способу життя ви можете налаштувати його для подачі напоїв, закусок або використовувати для   зберігання книг чи предметів мистецтва.

Вітальня має бути персоналізованою, місцем для відпочинку, розслаблення та насолоди. При проектуванні та організації вітальні важливо досягти балансу функціонального комфорту та естетичного дизайну.

Опубліковано в рубриці: