Маленька кухня. Як ефективно використати простір?
Маленька кухня. Як ефективно використати простір?

У вас маленька кухня, але в ній потрібно розмістити все: меблі, техніку, посуд та інші речі? Завдяки маленьким хитрощам можна використати простір з більшою ефективністю. Ось деякі поради, як грамотно організувати зберігання посуду та техніки на невеликій кухні.

Купуйте шафи до стелі

Використовуйте кожен сантиметр. Якщо розташувати навісні шафи під стелею, між стільницею і модулями з’явиться додатковий простір, який можна використовувати для розміщення вбудованої техніки, полиць.

Розробіть систему зберігання

Через брак вільного місця буває складно утримувати маленьку кухню в порядку. Продумайте, як організувати зберігання, максимально сховавши речі (баночки для спецій, контейнери) з поверхонь.

Шукайте функціональні меблі

Зараз так багато варіантів-трансформерів, придбайте їх. Стіл краще купити розкладний або відкидний. Доповнити стільницю висувною робочою поверхнею. Якщо стільниця виконана у формі півкола, то це додасть ще більше простору кімнаті. Місце поруч із вікном добре використовувати для обіднього та кухонного столу.

Використовуйте побутову техніку, що вбудовується

Наприклад, можна придбати духову шафу з функцією мікрохвильової печі, а широку газову плиту замінити варильною поверхнею з двома або трьома конфорками.

Використовуйте білий колір

Світлі відтінки візуально розширюють простір, додають затишку. Але білий колір не рекомендується використовувати при дизайні стільниць, оскільки на ньому сильніше помітні тріщини, подряпини, потертості.

Опубліковано в рубриці: