Незвичайні ліжка світу
Незвичайні ліжка світу

В наш час виготовляються ліжка різних форм і розмірів, але у світі є дивні і незвичайні ліжка. І хоча вони виглядають дивно, спати на них комфортно.

Ліжко «Гамбургер»

Кайла Кромер з Остіна (Техас) настільки полюбила закуску швидкого харчування, що винайшла культове ліжко «Гамбургер». Дивлячись на це затишне кругле ліжко, ви можете заплутатися, лежати на ньому чи їсти. Ліжко в діаметрі 243 см. і близько 90 см. у висоту. На думку Кайли, це було найзручніше ліжко, яке у неї коли-небудь було.

Магнітне плаваюче ліжко

Важко повірити, але це ліжко висить в повітрі. В ньому використовується сила протистоянь магнітів промислової міцності, що дозволяють йому плавати. Повнорозмірне ліжко може утримувати 900 кілограмів ваги, а менша платформа в розмірі однієї п’ятої може безпечно утримувати 80 кілограмів. (Дизайнер Джанджаап Руйссенаарс). Розробка цього досягнення інженерії тривала сім років. Вартість 1,6 мільйона доларів.

Ліжко-книжка

Ліжко у формі книжки. Діти люблять читати перед сном і таке книжкове ліжко, мабуть, краще місце для цьго, бо буде збуджувати дитячу уяву. Розроблене японським фотографом Юсуке Судзукі.

Багатофункціональне масажне ліжко

Багатофункціональне масажне ліжко – ліжко більше, ніж просто для сну. Це ліжко, яке надає вам масаж, а також на ньому можна полежати і послухати музику. Завдяки вбудованому столику для ноутбука на ньому можна і  попрацювати. А можете просто лягти спати.

Самостійне ліжко

Для тих, хто не любить вранці заправляти ліжко. Воно само розправляє простирадла, ковдру.

Ліжко-гойдалка

Це ліжко подібне до крісла-гойдалки. Воно призначене для використання заспокійливих рухів, щоб заснути. Схоже, як ми допомагаємо новонародженим заспокоїтися і заснути. Ліжко можна закріпити в любому положенні, коли потрібно зупинити хитання.

Ліжко-гніздо

Уявіть собі які солодкі сни ви будете бачити в цій копії пташиного гнізда серед величезних подушок у формі яйця! А ось неабияка ціна в розмірі 15000 доларів може призвести до кількох безсонних ночей. 

Плаваюче ліжко

Підвісне ліжко з регульованою висотою, доступне в круглих і прямокутних формах. Воно кріпиться до стіни і підтримується тільки однією регульованою по висоті центральної ніжкою. Створив його італійський дизайнер Даніеле Лаго.

Ліжко Feel Deluxe

Це ліжко складається з 120 м’яких і дуже приємних кульок. Негабаритні розміри надають багато місця для сімейних пар і холостяків. Завдяки великим габаритам достатньо місця, щоб зануритися в нього і гарно відпочити. Ліжко було прийняте провідними дизайнерами інтер’єрів, архітекторами і кращими дизайнерськими журналами.

Водяне ліжко

Водяні ліжка, призначені для лікування, з’явилися ще в 19 столітті. Нове водяне ліжко була винайдено в Сан-Франциско в кінці 1960-х років Чарлі Холом. Воно стало дуже популярним в 1980-х і 1990-х роках в США. Гідравлічні ліжка бувають двох видів: з м’якими стінками і з жорсткими стінками. Стверджують, що водяне ліжко дивно заспокоює. За своїм бажанням можете зробити його теплим або прохолодним. Витримує вагу в 400 кг.

А тепер повернемося до звичайних ліжок. Якщо ви в пошуках зручного ліжка, то зверніть увагу на ліжка, які ми виробляємо: м’які ліжка та ліжка з дерева (дитячі, односпальні, двоспальні). Купити ліжко можете в нашому інтернет-магазині або в наших фірмових салонах в м. Суми.

Опубліковано в рубриці: