Пуф – універсальний предмет меблів
Пуф – універсальний предмет меблів

Пуф – один з найбільш універсальних предметів меблів і незамінний аксесуар. Він може вписатися в будь-яку кімнату, зливатися, виділятися і доповнювати ваш дизайн. Пуфи,  залежно від того, де вони розташовані, можна використовувати:  

  • у вітальні як додаткове місце для сидіння, журнальний столик, підставка;
  • у спальній кімнаті поставити біля туалетного столика або використовувати як приліжкову тумбу;
  • пуфи м’які, легкі, тому у дитячій вони незамінні. Знижують ризик ударів та травм. Коли буде потрібно дитина може легко їх перенести в друге місце;
  • у кухні пуфи можна застосувати в якості сидінь і додаткових місць для зберігання різних речей;
  • у передпокої на пуф можна присісти, щоб надягати або зняти взуття. Також можна в ньому зберігати дрібні речі.

Ще одна унікальна особливість пуфів у тому, що вони створені як аксесуар, який можна поєднувати з безліччю різних речей у кімнаті і доповнювати існуючі меблі. Але не слід думати, якщо пуф має малі розміри, то його можна розмістити де завгодно. Важливо, щоб він бездоганно вписувався в ваш дизайн. Якщо пуф занадто великий для тієї області, в яку він повинен входити, він може виглядати незграбно, неприродно і псувати дизайн. Щоб підібрати пуф підходящої форми і розміру, подивіться на простір з різних сторін, зверніть увагу на кути кімнати.

Пуфи універсальні не тільки за своїм призначенням. Вони також універсальні за своїм зовнішнім виглядом і моделями. Виготовляються пуфи:

  • з відкритим каркасом, мають форму табуретки або банкетки з м’яким сидінням;
  • закриті пуфи. На каркас укладається товстий шар наповнювача, а потім оббивається тканиною, шкірою або штучною шкірою. Іноді вони мають відкидну або знімну кришку і короб всередині для зберігання дрібних предметів;
  • безкаркасні пуфики. Складаються з верхнього знімного чохла і нижнього з наповнювачем.
Як вибрати і купити пуф?

Щоб зробити правильний вибір спочатку подумайте як і де ви плануєте використовувати пуф в своєму будинку. Якщо вам потрібно додаткове місце перед телевізором, ви можете вибрати більш м’який пуф. А якщо ви плануєте використовувати його для сидіння в кухні або в передпокії, то вам знадобиться більш жорсткий пуф. Потім визначтесь з кольором і матеріалом. Подумайте, в якій кімнаті буде найчастіше знаходитися пуф, і виберіть відтінок і дизайн, які будуть поєднуватися з іншим декором. Вибираючи матеріал для пуфа, враховуйте стиль кімнати. Якщо ви плануєте поставити пуф в вітальні, то можна вибрати більш дорогий матеріал (оксамит, шовк). Але якщо ви думаєте, що пуф буде регулярно використовуватися, то краще вибрати матеріал, який легко чистити (штучна шкіра, бавовна).

Незалежно від того, як ви плануєте використовувати пуф ознайомтеся з нашими виробами. Впевнені, вони вам сподобаються.

Опубліковано в рубриці: