Як розпочати чи розвинути свій бізнес?
Як розпочати чи розвинути свій бізнес?

21 століття — століття електронної комерції. В 2019 р. обсяг продажу в електронній комерції у всьому світі склав майже 3,5 трильйони доларів. Продаж товарів чи послуг через мережу Інтернет являється одним із прибуткових видів бізнесу. Тому не дивно, що багато хто мріє розпочати або розвивати бізнес у цій сфері. Дропшиппінг — це найпростіша і найдоступніша можливість це зробити.

ЩО ТАКЕ ДРОПШИППІНГ?

Дропшиппінг — це пряма поставка товарів безпосередньо зі складу постачальника до покупця. Тому посереднику (дропшипперу) не потрібно мати складські приміщеня для торгівлі та товар в наявності.

Схема роботи по системі Дропшиппінг:

  1. Дропшиппер розміщує товари постачальника на своєму сайті або сторінці в соцмережах.
  2. Клієнт, який зацікавився в чомусь, робить замовлення.
  3. Дропшиппер відправляє замовлення постачальнику товару.
  4. Постачальник доставляє товар покупцю.

Заробіток дропшиппера — це різниця між оптовою вартістю, яку він сплачує постачальнику, і роздрібною вартістю, за яку продає товар клієнту.

ПЕРЕВАГИ ДРОПШИППІНГУ:

  • Невеликі вкладення. Модель підійде навіть новачкам в електронній комерції, у кого немає значного капіталу для старту;
  • можна працювати з дому, з будь-якої точки країни або світу, знаходячи клієнтів через Інтернет і передаючи замовлення постачальникам;
  • Відсутність зайвих витрат. Не потрібно закуповувати товар, орендувати склад і наймати співробітників; 
  • Дропшиппінг добре підійде тим, хто вже продає щось через інтернет звичайним способом і хочете скоротити витрати;
  • Якщо вас зацікавила така схема співробітництва, то потрібно визначитися з постачальником.

ЯК ВИБРАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА?

В якості постачальника ідеально підійде безпосередньо виробник товару, тому що у нього оптові ціни найнижчі. Одна справа, коли виробник безпосередньо збуває свою продукцію, інша — якщо між виробником і продавцем ще є ланки в ланцюжку. Адже кожен посередник обов’язково буде робити надбавку за свої послуги. І чим більше посередників, тим дорожче товар для кінцевого споживача. Також, в разі неякісної продукції, з виробником вирішити питання по її заміні набагато швидше і легше.

Розпочати дропшиппінг-бізнес – правильне рішення. Але цей бізнес також потребує постійної праці, старанності та деяких вкладень. Підходьте до нього з реалістичними очікуваннями і тоді не будете розчаровані.

Наша компанія також співпрацює з партнерами по моделі Дропшиппінг та запрошує до співробітництва оптових покупців та дропшипперів. Звертайтесь! Ми цінуємо довіру наших постійних клієнтів і з радістю станемо вашим надійним партнером на довгі роки!

Опубліковано в рубриці: