Як вибрати крісло?
Як вибрати крісло?

Ви підшукуєте крісло для відпочинку? Тоді прочитайте цю статтю, з якої ви дізнаєтесь на що варто звернути увагу при виборі крісла.

Зручність – це перше, на що варто звертати увагу при виборі крісла. Звичайно, стиль і дизайн теж важливий, адже крісло має добре вписатися в інтер’єр приміщення, але в першу чергу слід відштовхуватися від комфортабельності моделі. Щоб купити крісло, в якому буде максимально зручно, потрібно врахувати зріст, вагу, положення тіла, коли ви сидите, і навіть положення центру тяжіння. Модель, підібрана за такими параметрами, забезпечить комфорт на 100%.

Якими мають бути сидіння крісла, спинка та підлокітники?

Сидіння – одна з найважливіших частин крісла, адже саме воно підтримує вашу вагу. При виборі слід звернути увагу на такі параметри, як щільність, кут та глибина.

Щільність

Сидіння має бути м’яким, але при цьому достатньо щільним, щоб гарантувати підтримку. Якщо сидіння настільки м’яке, що ви провалюєтесь, вставати з нього буде непросто. Якщо сидіння дуже жорстке, можна відчути дискомфорт, просидівши на ньому навіть зовсім небагато.

Кут

При комфортній посадці стегна знаходяться перпендикулярно до підлоги. Якщо ж коліна стирчать нагору або навпаки дивляться вниз, це означає, що висота крісла не підходить під ваш зріст.

Глибина

Тут також слід відштовхуватися від зросту. Високим краще вибирати більш глибокі крісла, оскільки це забезпечить ногам зручне розташування. Ідеальна глибина крісла дозволить вам повністю відкинутись на спинку. При цьому нижня частина сидіння повинна торкатися ваших литок, але не тиснути на них.

Спинка крісла може бути високою або низькою, але найважливіше, щоб вона забезпечувала хорошу підтримку поперекового відділу хребта. Якщо сидячи на кріслі, ви дивитеся телевізор або проводите час за читанням, то вам підійде модель з вищою спинкою, яка забезпечить підтримку для шиї. Для офісів, зон очікування зазвичай вибирають дизайнерські крісла із низькою спинкою. Через особливості конструкції подібні моделі не завжди підходять для тривалого відпочинку. Однак багато крісел з невисокою спинкою доповнені набором подушок, які дозволяють розташуватися максимально комфортно.

Підлокітники. Вибрати модель з підлокітниками чи без – питання особистих уподобань. Крім того, якщо спинка трохи вигнута, її підтримки буде цілком достатньо, навіть якщо модель не оснащена підлокітниками. І все ж таки можливість зручно розмістити руки сприяє більш повному розслабленню та комфортному відпочинку. При виборі моделі з підлокітниками звертайте увагу на їхню висоту: лікті повинні лежати зручно, а плечі не повинні бути підняті.

При виборі крісла також звертайте увагу на якість конструкції, наповнювача та матеріалів, так як це впливає не лише на рівень комфорту, а й на термін служби крісла. Саме тому краще не заощаджувати на якості.

Запрошуємо відвідати наші салони меблів в м. Суми та магазини наших партнерів, щоб купити крісло комфортне та надійне. Чекаємо на вас!

Опубліковано в рубриці: