Яке ліжко краще купити: з підйомним механізмом чи без?
Яке ліжко краще купити: з підйомним механізмом чи без?

Коли потрібно купити нове ліжко, у деяких людей виникає питання: яке краще вибрати, з підйомником чи без. Щоб вам було легше визначитись з вибором, розглянемо особливості цих ліжок, їх переваги та недоліки.  

 Ліжка без підйомного механізму

Ліжко без підйомнимника складається з каркасу та підстави під матрац. Здебільшого, підстава входить в комплектацію ліжка, але іноді і не входить і купується окремо. Підстава може бути вбудованою в каркас і представляє собою раму з ламелями, закріпленими в спеціальних кишенях, розташованих на бічних деталях корпусу ліжка. Підстава також може не вбудовуватись і стояти окремо на додаткових ніжках. В цьому випадку металева рама з ламелями має регульовані по висоті ніжки. Існують моделі які оснащуються висувними ящиками.

Переваги ліжкок без підйомників:

  • дешевші;
  • вибір значно більший, адже не всі ліжка технічно можливо оснастити підйомником;
  • як правило, такі моделі стоять на ніжках, що дозволяє легко прибрати під ними пил, бруд;
Ліжка з підйомним механізмом

У таких моделях підстава завжди входить в комплектацію і оснащується пневматичними механізмами (газліфтами). Газліфти, в залежності від того, який матрац лежатиме на рамі, мають різну підйомну силу. Для того щоб підняти підставу з матрацом достатньо потягнути вгору за вбудовану петлю чи ручку. Газліфт спрацьовує, відкривається доступ до підліжкового короба. Виготовляються моделі ліжок з вбудованими матрацами, коли матрац і решітка – єдине ціле. Такі моделі дешевші, але якщо матрац вийде з ладу, відремонтувати його складно та дорого.

Переваги ліжок з підйомниками:

  • площа кімнати, підліжковий простір використовується більш повно. Тому цей варіант – раціональне рішення для маленьких кімнат;
  • місткий підліжковий короб замінює невелику шафу;
  • гарний зовнішній вигляд, так як немає ніжок.

Найбільший недолік таких моделей – дорожча ціна в порівнянні зі звичайними ліжками.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір при покупці ліжок. Купити ліжко з підйомним механізмом чи без ви можете у нашому інтернет-магазині або фірмовових салонах в м. Суми та магазинах наших партнерів.

Опубліковано в рубриці: